top of page
  • Obrázek autorapLanas

Léčivá energie čísel


Na stránkách s příhodným názvem jedno.duchost.cz mě zaujal článek ve kterém je jeden ze způsobů jak měnit či ovlivňovat realitu. Zatím jsem nezkoušel - právě se na to chystám - výsledky písnu do komentářů. Pokud to zaujme i někoho z Vás a budete testovat - uvítám, když se i Vy podělíte o zkušenost.

 Tato speciální tabulka s čísly má asistovat všem, kteří ji používají. Harmonizuje a čistí okolní energie – stačí ji vytisknout a nechat působit.

Odkazy na stažení jsou dole pod tímto návodem k použití, tak si ho prosím nejdřív přečtěte ;) Aktualizace 25. 8. 2014 – dostal jsem další upřesňující informace, jsou zvýrazněné zelenou barvou. Doporučuju též přečíst si komentáře (komentáře k dispozici pod článkem na webu jedno.duchost.cz)

Jak tabulka funguje?

Testování ukazuje, že díky specifickému způsobu uspořádání čísel tabulka přistupuje k vyšším energiím a tím harmonizuje a zvyšuje vibrace okolí – na klid, mír a lásku. A také opravuje DNA.

Tisk

Doporučený způsob použití je vytisknout tabulku na laserové tiskárně (údajně je pak efekt mocnější, než na inkoustové, právě díky „vypálení“ do papíru). Po přímém dotazu na autora mi bylo sděleno, že není rozdíl mezi tiskem na laserové a inkoustové tiskárně. Ta předchozí informace byla od jeho kolegyně (Antonia Hagens), tak nevím – je možné, že oba došli k jiným výsledkům. Nicméně jsem dostal jen velice stručnou odpověď „no difference“ (=žádný rozdíl), bez dalšího vysvětlení.

Co se týče ručního přepisu, čísla v tabulce nebyla napsána řádek po řádku, ale podivným způsobem, „na přeskáčku“. Pokud to chcete přepsat ručně, můžete to zkusit, ovšem uvědomte si, že vaše myšlenky můžou způsobit přenos vašeho záměru na papír, a tím pádem takováto tabulka nemusí mít shodný efekt jako ta vytištěná.

Jak tuto tabulku používat?

Způsobů je více.

1. Nošení na těle

Primární způsob užití je přilepit si ji na tzv. „centrum zpráv“ čili srdeční čakru tak, aby se čísla dotýkala těla. Pokud nevíte kde to je, tak si představte spojnici mezi bradavkami v předpubertálním věku – zhruba někde uprostřed hrudníku. Toto centrum můžete najít tak, že si s polohou tabulky zaexperimentujete – správné místo máte, když ucítíte uklidňující chladivou energii; nemělo by vás to pálit. Jako obvykle, Vaše tělo napoví nejlíp.
2) Umístění pod polštář – klidnější spánek

Při umístění pod polštář způsobuje hlubší a kvalitnější spánek (i zvířatům).3) Na vodu a jídlo Tabulku lze použít také na jídlo a pitnou vodu – přiložit na sklenici nebo ji dát pod ni, zkrátka aby čísla posílala energii do vody. Představte si to jako když voda čísla „čte“. Takto upravená voda je pak sladší/svěžejší a její pití bude zvedat i vaši energii. Obdobně můžete harmonizovat vodu v akváriu. Dejte pozor na materiál – pokud energii stojí v cestě nějaký plast (není to dobrý materiál pro přenos energie), tak to nebude fungovat, stejně tak to nebude fungovat ani přes kov. Nejlepším materiálem je sklo. Pijte takto upravenou vodu jen dokud se Vám bude zdát svěží a sladká – v opačném případě už Vaše osobní energie povyrostla natolik, že Vám voda nebude připadat dobrá. Vaše tělo napoví nejlíp.Jaké učinky má tabulka?

uklidňuje a harmonizuje energie v těle odstraňuje bolest hlavy při emoční rozrušenosti Vám rychleji umožní dostat se zpět do přirozené neutralityasistuje při léčení fyzické bolesti (přiložením na postižené místo)napomáhá aktivaci šišinky mozkové  (alias epifýza / třetí oko / šestá čakra)prohlubuje meditacizvyšuje/zjemňuje vibrace člověka a tím i lidstvaDůležité poznámky k používání

zásadní je koncept „nejen pro mě", tzn nepoužívejte tabulku jen abyste pomohli sobě, nahlížejte na to jako na asistenci CELKU – všem spoluobyvatelům na planetě. Tím je myšlen stav kdy nejste jen Vaše ego, ale uvědomujete si propojenost se Vším Co Je – dovolte sami sobě při nošení tabulky být v rozpoložení „nejen pro mě“ tiskněte vždy na jeden papír jen jednu tabulku (ale jinak si jich můžete vytisknout kolik potřebujete)když máte tabulku na těle, dejte čísla tak, aby se dotýkala Vašeho těla; pokud dáte čísla ven, bude Vám energie „utíkat“při nošení na těle mějte tabulku vodorovně (tedy ne vzhůru nohama ani jinak natočenou)

Co s tabulkou NEDĚLAT

nenechávejte ji na mobilním telefonu nedávejte ji na peníze (ani do kapsy/tašky s peněženkou)papír nesříhejte ani neřezejte a na tabulku nepište – můžete ale papír přehnout podél hran čísel (můžete si ji i zmenšit na počítači, důležité je aby tabulka zůstala v celku)neskenujte ani nekopírujte tabulku – oslabuje to efekt; stačí ji znova vytisknoutnezalaminovávejte tabulku – plast oslabuje efekt; když se poškodí, jednoduše ji znova vytisknětenepoužívejte tabulku abyste ublížili jiné bytosti – tenhle záměr Vám jen bude vysávat energii

Autor Sifu James Foo
Tuto tabulku vytvořil Sifu James Foo, léčivá energetická tabulka v březnu 2014 a od té doby ji ještě několikrát vyladil do dnešní podoby. Je možné, že ji ještě bude upravovat, aby byla plně funkční i po laminaci.

James Foo je léčitelem, který se narodil se schopností vidět energie v lidském těle. Během svého života tento dar vypiloval – je schopen upravovat tok těchto energií a odstraňovat tak zdravotní problémy lidí, se kterými pracuje. Používá systém Qi-Gong (čchi-kung). Vystudoval Vědu na univerzitě v Sussexu a má též titul v oboru IT z Imperial College.

Je vyhledávaným znalcem v oblasti Qi-Gong a Feng-shui; dává přednášky po celém světě – např. v Kanadě, Velké Británii nebo příležitostně v Číně. Jeho schopností je mimo jiné demystifikovat složitá témata a vysvětlit je jednoduše a srozumitelně. Řada jeho posluchačů byla po jeho lekcích schopná identifikovat příčiny svých problémů a transformovat svůj život.

Jak a proč to funguje?

Vše, co nám vytváří dojem fyzické reality, jsou miniaturní částice kmitající na určité frekvenci. Existuje spousta způsobů jak ovlivňovat tyto frekvence a tím měnit realitu – od mikrovlnek, přes krystaly, různé „nabité“ předměty a zvláštní technologie až po soustředěné myšlenky či vyřčená slova. Čísla na této tabulce jsou poskládána způsobem, který umožňuje tyto frekvence harmonizovat.

Vizuální důkaz působení této tabulky

James provedl čtyřměsíční experiment, na jehož začátku uvařil trochu rýže a rozdělil stejné množství do dvou sklenic a obě uzavřel. Na jednu sklenici přilepil prázdný papír a na druhou sklenici tabulku s čísly. Jediné co krom toho udělal, tak že se otevřel tomu, co přijde. Párkrát sklenice zrakem zkontroloval, ale nijak jinak s nimi nemanipuloval. Tady vidíte výsledek po čtyřech měsících – vlevo je sklenice s prázdným papírem, vpravo sklenice, na kterou působila tabulka s čísly:Dvě verze tabulek

Existuje „silnější“ a „slabší“ verze tabulky. Rozdíl mezi nimi je ten, že „slabší“ verze rozděluje tok energie na dva proudy – jeden jde do epifýzy a druhý tam, kam jej nasměrujete (myšlenkou). Vizuálně vypadají téměř stejně, jen ta silnější má na třetím řádku úplně vpravo čísla „3960″ a ta slabší „3396″.

Jednejte podle intuice – pokud jste vnímavější a ta silnější verze se Vám bude zdát příliš intenzivní, používejte nejdřív tu slabší. Testujte tak, že vytištěnou tabulku nejdřív prostě budete držet v ruce.

Doporučuje se mít na sobě tabulku přilepenou celý den a sundat ji jen na koupel, příp. na spánek (a dát ji pod polštář). Pokud ji používáte na nějakou těžší zdravotní kondici, po 3 dnech nošení si ji vytiskněte znovu.

Díky za přečtení a přeju hodně zdaru – v případě užívání tabulky se neváhejte podělit o zkušenosti dole v komentářích ;)

39 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page