top of page
  • Obrázek autorapLanas

Keanu Reeves napsal komentář o životě, který ohromil celý svět


Přiznám se, že pro mne není zvláště důležité, zda to řekl Keanu Reeves či kdokoliv jiný. Avšak už jen ze zkušeností v rámci našeho rodu mohu potvrdit podobné - délka života a zdraví nezáleží tak úplně na tom, jak spořádaný život žijeme...

Keanu Reeves píše: Přítelkyně mé matky jedla celý život zdravé jídlo. Nikdy nevypila ani kapku alkoholu a nebo nesnědla "špatné" jídlo, cvičila každý den, byla velmi pružná a ohebná, aktivní, užívala všechny doplňky stravy doporučené jejím doktorem, nikdy nešla na sluníčko bez ochranného krému a brýlí a pokud to udělala pak jen na nezbytně nutnou dobu.

Chránila sebe tak, jak asi nikdo koho ve svém okolí znáte. Dnes má 76 let a rakovinu kůže, rakovinu kostní dřeně a extrémní osteoporózu.

Přítel mého otce jí slaninu, která je ale sakra slanina, máslo, které je fakt máslo, tuky, které jsou vrcholem tuků. Nikdy a tím myslím nikdy necvičil..Vždy byl v létě na sluníčku spálený a po té sloupany a to každé léto.

Ve své podstatě si užíval všeho naplno ve smyslu žít a neposlouchal co mu říkají ostatní. Dnes má 81 let a doktoři mu říkají, že má zdraví jak mladík.

Lidé, nemůžete se skrýt před vlastním jedem. Je tady a najde si Vás. Pokud na něj myslíme. Tedy slovy přítelkyně mé pořád žijící matky. Kdybych věděla, ze můj život skončí takto, žila bych životem na 100 % se vším co mi nabídne a užívala bych si všeho co mi bylo řečeno abych nedělala.

Nikdo z nás nevyvázne ze života živý. Prosím Vás přestaňte se trýznit myšlenkami co jste zase udělali špatně. Jezte všechno chutné, voňavé, delikátní. Procházejte se jak při svítání, tak při západu slunce. Skočte do oceánu. Řekněte vše co máte na srdci. Buďte blázniví. Buďte přátelští. Buďte crazy. Nemáte čas na nic jiného!


zdroj:

https://www.lajkit.cz/osobni-rozvoj/item/491-keanu-reeves-napsal-komentar-o-zivote-ktery-ohromil-cely-svet

40 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page